• Dowiedz się więcej o naszej ofercie:
  •   
  •   77 88 79 899

Dołącz bez żadnych zobowiązań

Darmowy 30-dniowy test

Przez 30 dni możesz pracować z programem i tworzyć BIP bez zobowiązań. Po 30 dniach możesz zdecydować się na zakup licencji lub po prostu zrezygnować.

Super, że dotarłeś tutaj. Już tylko jeden krok dzieli Cię oraz jednostkę, w której pracujesz od uruchomienia świetnego Biuletynu Informacji Publicznej. Rozpoczynasz korzystanie z 30-dniowej wersji testowej. Wypełnij poprawnie wszystkie pola formularza. Pod nim znajdziesz wyjaśnienie, dlaczego potrzebujemy właśnie tych informacji.

Aby rozpocząć darmowy okres testowy aplikacji InspiracyjnyBIP - wypełnij i wyślij formularz.

Adres BIP
Pod jakim adresem będzie dostępny Twój Biuletyn Informacji Publicznej


www.
.biuletyn.net.pl

Np: gmina.biuletyn.net.pl. Maksymalnie 16 znaków. Można używać jedynie liter oraz znaku kropki.Dane głównego Administratora BIP
Główny Administrator zostanie też szefem Redakcji (potem można zmienić). Przepisy prawa wymagają, aby na stronie BIP była wymieniona przynajmniej jedna osoba, która prowadzi BIP.


E-mail musi istnieć. Tam wyślemy potwierdzenie rejestracji usługi.

Będziesz głównym Administratorem zatem hasło powinno mieć minimum 6 znaków, zawierać jedną dużą literę, jedną mała literę, cyfrę i znak specjalny.

Podaj: miejscowość i kod pocztowy oraz ulicę z numerem domu.

Numer NIP służy nam do weryfikacji, czy dany podmiot istnieje. Podaj numer NIP bez kresek.

Jeżeli wypełniono wszystkie pola formularza - możesz przejść dalej.

Dlaczego wymagamy podanie właśnie takich danych?

Jeżeli chcesz prowadzić BIP, to wiesz, że muszą tam być z góry zdefiniowane pewne informacje określone przez przepisy prawa. Przede wszystkim pokazane to, kto prowadzi dany BIP (jaka jednostka) oraz kto jest szefem redakcji i jaka jest jej siedziba. Dlatego należy podać dane podmiotu. Numer NIP służy nam do weryfikacji tego, czy dany podmiot istnieje.

Zapewniamy Cię, że w okresie testowym dostęp na 30 dni do usługi jest całkowicie bezpłatny. Po tym czasie możesz zrezygnować bez jakichkolwiek zobowiązań.

Po wysłaniu przez Ciebie formularza nasz pracownik uruchamia BIP. Tworzy nową bazę z Twoimi danymi Administratora dla tego nowego Biuletynu. W dni robocze, w godzinach pracy naszego biura już po około 30 minutach dostaniesz od nas zwrotny e-mail, w którym poinformujemy Cię o uruchomieniu BIP. Dostaniesz też dane do logowania, zwłaszcza adres panelu zarządzania treściami.

InspiracyjnyBIP
WebInspiracje Agencja Interaktywna
48-250 Racławice Śląskie
ul. Zwycięstwa 85

NIP: 755 18 82 376,
REGON: 160782790

Nasz adres e-mail:

Nasz telefon:
77 88 79 899
+48 661 738 218.

Znajdź nas:
na Facebooku

Logotyp Inspiracyjny BIP

Nasza strona do prawidłowego działania wykorzystuje pliki cookies. Zobacz poliykę plików cookies.